Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

E-İMZA (MİLKO) ALANLAR İÇİN YAPILACAKLAR

e-Posta Yazdır PDF

Sertifikamı Aldım Ne Yapmalıyım?

Kamu Sertifikasyon Merkezi'nden almış olduğunuz sertifikanızı kullanabilmeniz için gerekli adımları aşağıdaki sıra ile gerçekleştiriniz.

Milko İçin

1.Adım

Kurye tarafından tarafınıza elden teslim edilen AKİS Akıllı Kartta yer alan Nitelikli Elektronik Sertifikanın yüklü olduğu çipli parça 1 numaralı şekilde gösterildiği gibi işaretli yerlerinden hasar verilmeden kırılarak çıkarılır. Eğer kenarlarında çapak kaldıysa uygun bir aletle temizlenir. Çıkarılan çipli parça, MİLKO kart okuyucusuna aşağıdaki adımlar takip edilerek yerleştirilir. MİLKO ile ilgili detaylı bilgi içinhttp://www.milko.com.tradresini ziyaret edebilirsiniz.

Devamını oku...

Delta-homes.com parazitini kaldırın

e-Posta Yazdır PDF

Delta-homes.com ücretsiz yazılımlar ve paylaşımlarla dağılan bir arama sitesidir. Bu tarayıcı korsanı sisteme girdiği anda yeni sekme, arama motoru ve başlangıç sayfasının yerine geçmektedir. Eğer İnternet’te bu siteyi kullanarak arama yaparsanız bilmeniz gerekir ki Delta-homes.com size değiştirilmiş arama sonuçları gösterecektir. Bununla birlikte bu site size sinir bozucu pop-up reklamlar gösterip arama alışkanlıklarınızı da takip edebilir.

Devamını oku...

CCleaner Niçin Zararlı ?

e-Posta Yazdır PDF

Microsoft, CCleaner programının yanlış kullanıldığın da bilgisayarınız işletim sistemine ciddi zararlar verebileceğini açıkladı. CCleaner ile ilgili detaylar haberimizde.

Microsoft, CCleaner için Zararlı Dedi!

Devamını oku...

Sayfa 2 / 63