Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

OFFİCE 365 KURULUMU

e-Posta Yazdır PDF

Sevgili öğrenciler 1. sınıflar için ÜCRETSİZ dağıtılan Office 365 programını, portalına bağlanarak adım adım kurabilirsiniz
Döküman: 
http://gul6.bim.gantep.edu.tr/~bidb/images/office365.pdf
Adres: https://login.microsoftonline.com/

10 bin GAÜN öğrencisine bedava Microsoft yazılım programı

e-Posta Yazdır PDF

Gaziantep Üniversitesi’nin (GAÜN) 10 bin öğrencisi, dünyanın en ünlü yazılım firması olan Microsoft’un yazılım programlarını ücretsiz olarak kullanma hakkını elde etti. Öğrencilerin yazılım CD’lerinin dağıtım töreninde konuşan GAÜN Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun, “Biz öğrencimizin en iyi şekilde yetişmesi için ne gerekiyorsa onu yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Devamını oku...

WordPress Güvenlik Önlemleri

e-Posta Yazdır PDF

Web siteniz saldırıya uğradığında (hack’lendiğinde) sayfalara virütik yazılımlar yerleştirilmesi, mevcut içeriğin değiştirilmesi, kaybolması, verilerin çalınması ve aktif olmadığı sürede verdiği zayiat oldukça büyüktür. Bu nedenle web sitenizin güvenliğini sağlamak; itibarınızı korumak ve mümkün olabilecek en iyi hizmeti sağlayarak ziyaretçilerin güvenini kazanmak konusunda firmanıza yardımcı olacaktır.

WordPress, günümüzde kullanılan en popüler içerik yönetim platformu olduğu için, web siteleri güvenlik açıklarından ve zayıflıklarından yararlanmak isteyen insanların hack saldırılarına sık sık hedef olmaktadır.

Devamını oku...

Sayfa 3 / 63